Akcijas piedāvājums (ekspozīcijas maiņa)

Ozols Historical 187mm

Ozolkoka masīvi dēļi ar veclaicīgu efektu, piešķirs katram mājoklim īpašu raksturu

BOEN OAK HISTORICAL 187 – 20 mm biezie un 187 mm platie ozolkoka dēļi būs izteikts mūsdienīgi raupjā dizaina papildinājums, rūpnieciski apstrādāts un gatavs ekspluatācijai. Tam īpaši interesantu izskatu piešķir neregulāras formas iegriezumi, kas izvietoti koksnes mezglojumu vietā.

Ikdienā šo ozolkoka dēļu cena ir  75.90 EUR/kv.m. Toties šobrīd salons “Mi Casa” piedāvā iegādāties šo unikālo masīvkoka grīdas segumu ar 30% lielu atlaidi.

Akcijas cena – 53.10 EUR/kv.m *

*akcija spēkā, kamēr materiāls pieejams noliktavā

 Oak-Historical-187-viesistaba-Modern-Rustic Oak-Historical-187-viesistabas-dizains Ozols Historical 187mm variations

Vecināts divslāņu parkets Grey Eagle Chevron 45° franču skujiņas rakstā.

Chevron ir unikāls koka grīdas raksts, kas sastāv no sagrieztiem parketa dēļiem 45 o grādos. Divi elementi, kas savienoti kopā, izskatās kā bultu galviņa, un visa kompozīcija rada raksturīgu zigzaga dizainu. Grīdas segums ir gatavs ieklāšanai, un tas veidots no diviem slāņiem: lakots augšējais slānis un skujkoku vai cietkoksnes pamatne.  Produkts piemērots arī apsildāmam grīdām.

Standarta cena – 55.50 eur/kv.m.

Akcijas cena – 45.30 eur/kv.m.

Ir pieejams – ~80 m2.

*akcija spēkā, kamēr materiāls pieejams noliktavā

Sandriff dušas kabīnes

Somijā ražotās dušas kabīnes, kvadrātainais un noapaļotas. Veramās durvis. Drošs 6 un 8 mm rūdīts stikls. Anodēts profils, hromētie stiprinājumi.

Atlaide 25% no standarta cenas

*akcija spēkā, kamēr materiāls pieejams noliktavā vai ekspozīcijā

Lecico santehnika

Tualetes podi un izlietnes.

Lecico ražotne ir nogājusi garu ceļu kopš tās darbības pirmssākuma līdz pašreizējai jaudai, ražot vidēji 1000 santehnikas keramikas vienību dienā. Uzņēmums bija pionieris keramikas biznesā Tuvajos Austrumos, un sākot savu darbību tālajā 1959. gadā, kad tika atvērta pirmā Lecico rūpnīca Libānā. Šobrīd tas ir viens no lielākajiem santehnikas ražotājiem pasaulē. Izcilā reputācija ir balstīta uz bagātīgu dizainu un konkurētspējīgām cenām.

Mūsu piedāvājumā ir vairākas izlietnes, kombinējamas ar skapīšiem vai izlietnes kājām/puskājām, piekaramie podi ar rāmi un soft-close vāku, tualetes podi ar skalojamo kasti un soft-close vāku.

Atlaide – līdz 25% no standarta cenas

*akcija spēkā, kamēr materiāls pieejams noliktavā vai ekspozīcijā