Oficiāla Bjelin mājaslapa

Bjelin parkets – Zviedrijā radīts un rūdīts ozolkoka parkets, kas izceļas ar īpašu izturību, pateicoties tā ražošanas procesā izmantotajai patentētai tehnoloģijai koka virsmas izveidei.
Izvēloties koka grīdas segumu, savu izvēli Jūs veicat balstoties uz izskata, sajūtu un dizaina apvienojumu tajā. Jo sevišķi, ja vēlaties baudīt patiesu un dabīgu grīdas grīdas sajūtu, kādu var sniegt tikai ozolkoka grīdas. Dēļiem jābūt platiem. Protams, jo platāki dēļi, jo labāk. Bjelin paaugstinātas cietības dēļi ir pieejami īpaši platos izmēros sākot no 223 mm līdz pat 283 mm un vienāda garuma dēļos 2379 mm.
Koka grīdas piešķirs jebkurai telpai mājīguma un komforta sājūtu, savukārt, pateicoties click-savienojuma sistēmai, Bjelin parketa dēļu ieklāšana ir īpaši viegla. Īpaši stingrā koka virsma, kas iegūta koksnes pārklājuma un kokšķiedras sakausēšanas rezultātā, ir līdz trīs reizēm izturīgāka nekā vienkārša dēļu grīda pret augstu papēžu radītiem bojājumiem, bērnu sastrādātiem brīnumiem un mājdzīvnieku blēņām. Arī ikdienas un sadzīves priekšmetu triecieni šim parketam ir nieks.
Bjelin parketa grīdas dēļi jau ir rūpnieciski apstrādāti ar vasku saturošu eļļu. Jūs varēsiet sajust koka šķiedru ar katru pieskārienu, nesatraucoties par mitrumu, skrāpējumiem vai iespējami krāsojošiem traipiem, piemēram, izlijusi kafija, vīns vai bietes. Tas ļauj šos viegli un ātri ieklājamos parketa dēļus izmantot kā grīdas segumu teju jebkurā mājoklī un arī sabiedriskās telpās. Un tomēr Jūs varēsiet izbaudīt silto koksnes burvību staigājot kā basām kājām, tā apavos vai ar pieskārienu vien.
Kā jau jebkurai grīdai, arī Bjelin parketa grīdām ir nepieciešama kopšana. Regulāra kopšana būtu ar putekļusūcēju vai viegli mirtu drānu. Mitro uzkopšanu veicot nepieciešams ievērot ražotāja sniegtos norādījumus kopšanas līdzekļu izvēlē.
Par Bjelin parketa grīdas dēļiem, to izturību un piedāvāto krāsu gammu iespējams iepazīties salonā “Mi Casa”, Augusta Deglava ielā 50, Rīgā.