Mājas lapa:

vispool.com

Katalogs:

Vispool katalogs 2019

Vispool ir ražotājs kas pielietojot unikālo Marmoryl tehnoloģiju no akmens masas ražo dažāda tipa vannas – brīvstāvošās vannas, stūra vannas, taisnstūra vannas kā arī izgatavo vannas arī pēc individuāliem izmēriem. Ražojam arī izlietnes, dušas paliktņus, WC un bide pielietojot unikālo Marmoryl tehnoloģiju.

Pirmā kvalitatīvā akmens masas vanna pēc unikālās Marmoryl tehnoloģijas Vispool ražotnē tapa 2000. gadā. Tie bija vairāki savas jomas speciālisti, kas pēc vairāku gadu darbības starptautisku uzņēmumu paspārnē apvienojās ar vienu kopīgu mērķi – radīt savu prestižu Latvijas zīmolu.

Tikai un vienīgi ar neatlaidīgu darbu „ar rokām” izstrādāta šobrīd unikālā akmens masas vannu izgatavošanas tehnika Marmoryl. Tā aizgūta no Eiropā radītas vannu ražošanas tehnoloģijas ar vairāk kā piecdesmit gadu vēsturi. Tas vienlaikus ir Vispool lielākais lepnums un firmas noslēpums.

Katra vanna ar Vispool zīmolu ir augstākās kvalitātes garantija, kā arī sirsnīga attieksme, radoša vienošanās un savstarpēja sapratne no pusvārda.