Mi casa es tu casa – saka spāņi. Tas nozīmē “Manas mājas ir Tavas mājas”, vai vienkāršāk sakot, “Jūties kā mājās”! Tieši ši “māju sajūta” ir tas, ko vēlamies palīdzēt realizēt vai sasniegt mūsu salona apmeklētājiem.
Katram no mums ir vīzija, kādu vēlamies redzēt savu sapņu mājokli, lai būtu pašiem patiess prieks turp atgriezties un sacīt – šīs ir manas mājas.
Mēs, Salons “Mi Casa”, esam ambicioza un pieredzējusi komanda, kas apdares materiālu tirgū darbojusies vairāku gadu garumā. Visi mūsu komandas dalībnieki ir zinoši speciālisti savā jomā un labprāt dalīsies savā pieredzē ar interesentiem.
Kvalitāte ir mūsu filozofija, nestandarta risinājumi – ikdiena. Ar prieku uzņemamies katru šādu izaicinājumu un palīdzam to realizēt, jo mums tas padodas. Pateicoties plašajam produkcijas klāstam, kas aug un attīstas līdz ar mums, ir iespēja piemeklēt katrai vēlmei savu, unikālu risinājumu.
Parasti, apdares materiālu daudzveidība, to piemērota izvēle un lielākā daļa celtniecības vai apdares darbu, kopumā, saistīta ar sava veida stresu un apjukumu. Mēs labprāt būtu tā vieta, kur atslābināties un ļauties iedvesmai. Atnāciet ciemos un izbaudiet tasi gardas kafijas vai aromātiskas tējas, smelieties idejas, uzziniet ko jaunu vai izmantojiet iespēju aizmirsties no ikdienas.
Atnāciet, apskatieties un radiet savu māju sajūtu.